hakkimizda

Cement Design – Hayallerinizi Kaplıyoruz

İspanya merkezli dekoratif kaplama malzemeleri üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir şirketiz. Derzsiz uygulanabilen dekoratif kaplama malzemeleri üretiminde tanınmış lider bir markayız.

Dekorasyon ve mimari amaçla tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Yeni tasarımlarda ve tadilatlarda teknik ve estetik olarak son derece gelişmiş ürünlerle her tür yüzeyi ve alanı kolaylıkla kaplayabiliyoruz.

Cement Design şu anda 30’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Derzsiz uygulanabilen dekoratif kaplamalar alanında uluslararası en iyi marka olmak için ürünlerimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Hedefimiz pazara tamamen doğal ve yenilikçi bir ürün sunmaktır. Sonuç, herhangi bir alanı eşsiz ve eşsiz bir şey haline getiren tamamen el yapımı bir dekor çözümüdür. İç mekan tasarımcıları, mimarları ve genel tasarım severler için bir referanstır.

ANTALYA FUAR 2096

Cement Design Türkiye Distribütörü

Turkal İnşaat Ltd. Şti.

Firmamız, 1994 yılında Gülsen ÇELİK (Mimar) ve Levent ÇELİK (İnş.Müh.İTÜ) tarafından Isparta / TÜRKİYE’de kurulmuştur. Yapı malzemesi sektörünün önde gelen markalarının Isparta bayilikleri alınarak müşterilerine ilk elden hizmet vermeyi amaçlayan firmamız 2001 yılında, yapı kimyasalları konusunda üretime başlamıştır.

Türkiye’de ve dünyada gelişen inşaat malzemelerini sürekli takip eden firmamız, müşterilerine bu yenilikleri sunmayı amaç edinmiştir.